напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Кінотеатри

Кінотеатр ім. Довженка

Адреса м. Запоріжжя, пр. Леніна, 145, зупинка транспорту "ТЦ Україна", dovgenko@zp.velton.ua

Довідки за телефонами: 220-93-96 (автовідповідач), 233-35-28

www.dovzhenko.zp.ua

Кінотеатр ім. Довженка - один з центральних кінозалів міста. Відкрито кінотеатр в 1964 році. Сучасний зал розрахований на 450 місць, з яких 28 розміщені в VIP-зоні - на зручних диванах. Кінотеатр може похвалитися найбільшим в місті екраном: 18,5 х8, 5 м, системою об'ємного звуку DOLBY DIGITAL SURROUND-EX. Працює Довженко на повному госпрозрахунку без дотацій держави. Ремонт в приміщеннях був проведений на власні кошти. У холі кінотеатру працює кафе італійського морозива. «Довженко» славиться фестивалями французької, азіатського, скандинавського кіно, на його території проходять виставки котів і фестиваль «Молодість». З 2010 року в кінотеатрі показують 3D-фільми. Встановлено проектор BARCO-32B, використовуються легкі з великим кутом огляду 3D-окуляри.


Кінотеатр "Байда"

3D кинотеатр «Байда Кино»

г. Запорожье, пр. Ленина, 162, зупинка транспорту "площа Фестивальна"

тел.: автоответчик: 220-95-00, тел. для справок: 220-45-52

www.bayda3d.zp.ua

«Байда» один з найпрестижніших кінотеатрів у місті, розташований в центрі Запоріжжя. Свою історію кінотеатр почав з 2002 р. У «Байді» 290 місць для відвідувачів, працює клімат контроль (взимку тепло, влітку прохолодно). Система звуку DOLBY DIGITAL SURROUND -EX в поєднанні з величезним екраном нікого не залишать байдужим. У кінотеатрі було проведено ремонт, збільшено відстань між кріслами до 180 см. Для перегляду 3D-кіно використовуються новітні окуляри. З жовтня 2010 року кінотеатр Байда придбав статус 3D кінотеатру. В ньому була встановлена ​​система цифрової кінопроекції Xpand. 


Кінотеатр ім. Маяковського

Адреса м. Запоріжжя, пр. Леніна, 167, зупинка транспорту "бульвар Шевченка"

Довідки за телефонами: 270-03-89, 220-95-00

www.mayak-kino.zp.ua

У 2006 році кінотеатр відкритий після цілковитої реконструкції. Переваги кінотеатру: розміщення в центрі міста, зручні великі крісла, велика відстань між рядами, наявність кафе і зручних диванів в залі очікування, безкоштовний туалет. Як і в «Байді», в кінотеатрі «Маяковського» реалізована система звуку DOLBY DIGITAL SURROUND-EX, працюють кондиціонери. Екран менше, ніж в «Байді» або «Довженко»


Кінотеатр "Хортицький"

Адреса: м. Запоріжжя, пр. Радянський, 15, зупинка транспорту "Універсам"

Довідки за телефонами: 283-77-23

www.baburkino.zp.ua

Кінозал Палацу культури «Хортицький» - єдиний представник сімейного дозвілля в Хортицькому районі, який пропонує своїм відвідувачам приємно, культурно і з користю провести вільний час. 

У кінозалі «Хортицький» відвідувачам надається можливість особисто переконатися в перевагах новітньої системи кінопоказу: об'ємний звук Dolby Digital Soundhead, італійська панорамний екран Perlux (один з найбільших в місті).


Кінотеатр "Зірка"

Адреса м. Запоріжжя, пр. Леніна, 91, зупинка транспорту "Малий ринок"

Довідки за телефонами: 62-10-51

Один з найстаріших кінотеатрів міста. Довгий час «Зірка» була в занепаді і виживала за рахунок трансляції футбольних матчів. Раніше в кінотеатрі було два зали, тепер же в одному з них розміщується боулінг. Після реконструкції - установки нового екрану, системи Dolby, а також косметичного ремонту - кінотеатр відродився. Усього в «Зірці» 380 місць. Кінотеатр знаходиться в комунальній власності міста. Змагатися з «Байдою» або «Маяковського» «Зірці» навряд чи вдасться, але зате подивитися фільм тут можна за досить доступною ціною.


Мультіплекс ТРЦ "Аврора"

Адреса: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 83/83 (зупинка "Малий ринок", "Грязнова")

тел.: Бронювання квитків : (061) 707-42-97, 094 920 82 97

www.multiplex.ua