напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Запорізький міський дитячий ботанічний сад

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 11, тел. (061) 769-05-26 (приймальня), тел./факс (0612) 65-32-52, e-mail: zmdbs@mail.ru, www.botsad.zp.ua

Садів, подібних Запорізькому міському дитячому ботанічному саду немає не тільки на території України, але й у Європі. Сьогодні територія саду складає 14,6 га землі. До його складу входять навчальний корпус, дендропарк, оранжерея "Зимовий сад", оранжерея "Кактусарій", комплекс теплиць "Лимонарій", "Папороті", "Хризантеми", "Розарій", "Кали", квітники, альпінарії.

Колекція саду налічує близько 4 тис. рослин. Тут зібрані унікальні хвойні, тропічні та субтропічні рослини, понад 130 сортів троянд. На території ботанічного саду можна придбати квітково-декоративну продукцію.

Для всіх відвідувачів саду працюють екскурсоводи. Екскурсії відбуваються щодня з 8 до 17 години без перерви та вихідних.

Ботанічний сад приймає замовлення на озеленення приміщень і територій, оформлення виставок і композицій, можна замовити чудовий букет до свята, зробити щеплення цитрусових рослин, отримати кваліфіковану консультацію щодо вирощування рідкісних і цінних рослин.

Запорізькому ботанічному саду є чим зацікавити дітей. Для них постійно працюють найрізноманітніші безкоштовні гуртки. На території саду є куточок живої природи, в якому живуть: павичі, фазани, перепілки, цесарки. Водоймище зимового саду прикрашають рибки: тетраганоптеріс золотий, вуалехвости, меченосці червоні, золоті рибки, китайські декоративні коропи, які охоче виконають будь-яке ваше бажання. А від спілкування з улюбленцем відвідувачів і, особливо, дітей - білогубою мавпочкою Чіпом дуже швидко піднімається настрій.Запорізький міський дитячий ботанічний сад - зелений куточок, який прикрасить ваше свято і подарує незабутні враження. Особливо радо ботанічний сад зустрічає молодят в день весілля. Працівники створюють особливу і неповторну атмосферу краси і гармонії, щоб цей день назавжди залишився в пам'яті закоханих.