напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Запорізька область презентувала власний туристичний потенціал на Міжнародному туристичному салоні UITM

14.10.2016

5 – 7 жовтня 2016 року Запорізький обласний туристично-інформаційний центр взяв участь у XXIII Міжнародному туристичному салоні «Україна» UITM, що проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) за підтримки Верховної Ради України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Міжнародний туристичний салон «Україна» UITM-2016 є вагомою подією у сфері туризму, яка вже 23-й рік поспіль збирає учасників туристичного бізнесу перед початком зимового сезону. UITM привертає увагу світової туристичної спільноти до України та якісно популяризує національний туристичний продукт.

За роки свого існування UITM значно розширив свій масштаб. Цього  року  понад  100  туристичних  компаній,  національних і  місцевих  туристичних  організацій,  готелів,  транспортних агенцій, страхових компаній з більш як 20 країн світу, серед яких:  Болгарія,  Домініканська  Республіка,  Індія,  Італія,  Куба, Палестина,  Перу,  Словаччина,  Таїланд,  Танзанія,  Туреччина, Угорщина, Франція взяли участь у туристичному салоні.

Запорізький обласний туристично-інформаційний центр презентував відвідувачам туристичну продукцію Запорізької області, визначні туристичні об’єкти, а також цікаві напрямки туризму. Було розповсюджено кілька сотень примірників туристичної літератури – україномовних та англомовних туристичних карт області, брошур про відпочинок на Азовському узбережжі, Садибу Попова та Садиби сільського туризму на Запоріжжі. Окрім цього був представлений і Персональний гід по Запорізькій області – яскраве і надзвичайно змістовне видання, що налічує понад 500 сучасних і архівних фото.