напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Вітання з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні

27.09.2016

Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні - святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок.

Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, - це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.

Запорізький край, з його історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Вашими зусиллями формується позитивний імідж Запорізької області як безпечної та привабливої території, завдяки чому світова спільнота знайомиться з нашою багатовіковою історичною спадщиною та поліетнічною культурною самобутністю.

Переконаний, попереду нові здобутки у розвитку туристично- рекреаційного потенціалу Запорізького краю. Тож нехай індустрія гостинності процвітає, а туристичні маршрути пролягають благословенними батьківськими стежками.

Бажаю всім запоріжцям цікавих зустрічей і незабутніх вражень, а працівникам туристичної сфери - плідної праці, невичерпного оптимізму та нових здобутків.


З повагою
Директор Департаменту культури,-
туризму, національностей та релігій
облдержадміністрації
                                                                                                 
Владислав Мороко