напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016»

26.09.2016

З 23 по 24 вересня 2016 року, в м. Ужгород пройшла найбільша в області Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016». Цього року її розмістили у відреставрованому  старовинному архітектурному пам’ятнику, відомому як «Совине гніздо» або «Богольвар» (угорською мовою).

На виставці було представлено нові тенденції розвитку та актуальні можливості туристичної індустрії. Ярмарок проводили з метою активізації розвитку туризму як пріоритетного напряму діяльності Облдержадміністрації, представлення туристичних послуг на внутрішньому та міжнародному туристичних ринках, ознайомлення з культурною спадщиною і традиціями області. В перший день, відбулося урочисте відкриття виставки та відреставрованої пам’ятки архітектури – "Совиного Гнізда". Відкривали – голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

  Загалом, у виставці взяли участь 72 суб`єкти, 11 областей та закордонні учасники. Кожен стенд представив свою туристичну  родзинку та рекреаційні зони окремого району Закарпаття.

 

  Туристична виставка-ярмарок ,,Тур’євроцентр – Закарпаття 2016” дає можливість установити нові та підтримати існуючі ділові контакти; отримати інформацію про нові тенденції розвитку у сфері туризму; дізнатись більше про бажання окремих туристів; отримати відгуки та рекомендації про послуги; вивчити активність конкурентів; презентувати себе як успішну організацію.