напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Пленер «Хортиця крізь віки» зібрав митців з різних куточків України

10.06.2016

У виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України відкрився всеукраїнський мистецький пленер «Хортиця крізь віки».

До участі в пленері запрошені митці всіх жанрів образотворчого мистецтва:  живописці, графіки, скульптори, художники декоративно-прикладного мистецтва Серед них як відомі в образотворчому мистецтві особистості, так і молоді автори, що мають професійну освіту та вже заявили про себе як талановиті художники. Цього року до пленеру долучилися 28 творців з Дніпропетровська, Києва, Львова, Черкас, Тернополя, Одеси, Харкова, Вінниці, Ужгорода та Запоріжжя.

Пленер уже багато років сприяє відродженню історичного жанру в українському образотворчому мистецтві, приверненню уваги митців до глибокого осмислення героїчної історії України, її козацької слави, острова Хортиці, історії Запорізького краю, а також залученню жителів  Запорізького краю до образотворчого мистецтва та історії рідної землі.

Учасники пленеру будуть творчо працювати на легендарному острові Хортиця, в Національному заповіднику «Кам’яна Могила», історико-культурному комплексі "Запорозька січ”, ознайомляться з музеєм запорозького козацтва та іншими історико-культурними надбаннями. Під час роботи пленеру плануються зустрічі з істориками, краєзнавцями та фахівцями, які допоможуть гостям пізнати славетну історію Запорізького краю.

Також планується проведення майстер-класів з дітьми та творчою молоддю.

 

Пленер «Хортиця крізь віки - 2016» триватиме до 25 червня.