напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Фестиваль дитячої творчості «Світ талантів Запоріжжя - 2012»

27.05.2012

27 травня 2012 року в Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка акціонерного товариства «Мотор - Січ» відбувся Гала – концерт VІІ регіонального фестивалю дитячої творчості «Світ талантів Запоріжжя - 2012». Фестиваль пройшов за підтримки управління культури і туризму облдержадміністрації та з метою підтримки дитячих творчих колективів та окремих виконавців, обміну творчими досягненнями та досвідом талановитих дітей області.

У фестивалі взяли участь біля 400 учасників з мм. Кременчук, Запоріжжя, Василівського, Гуляйпільського, Мелітопольського районів.

Від імені начальника управління культури і туризму облдержадміністрації, заслуженого працівника культури України Конаревої Ірини Едуардівни всіх учасників фестивалю привітала заступник директора обласного методичного центру культури і мистецтв Герман О.М., яка вручила Почесну грамоту управління організатору фестивалю «Світ талантів Запоріжжя» - Борщ Ірині Іванівні.

Яскраві виступи подарували глядачам та членам журі театр мод «Ірида» та солістка Река Аліна з м. Гуляйполе, Романов Максим в образі Майкла Джексона, хореографічний колектив «Славутич» (керівник І. Новінська) та ансамбль танцю «Лілея» (керівник К. Улубян) дитячої школи мистецтв № 1 м. Запоріжжя. Гран-при фестивалю одержала Крутась Руслана з м. Кременчука в номінації «оригінальний жанр» (цирковий номер).

Всі учасники фестивалю отримали дипломи й пам’ятні подарунки та були запрошені до участі у Всеукраїнських фестивалях, які пройдуть в мм. Сімферополь та Дніпропетровськ.

Вітаємо учасників та переможців VІІ регіонального фестивалю дитячої творчості «Світ талантів Запоріжжя - 2012».