напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

«Портрет солдата» розповідає про події в АТО

14.05.2016

У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї  військовослужбовці обласного військового комісаріату відвідали фотовиставку «Портрет солдата», автором якої є  Вікторія Ясинська.

Виставка «Портрет солдата» - це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишились байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переживаннями.

Своїми спогадами про  бої з російськими окупантами поділився  учасник АТО, «кіборг», солдат В’ячеслав Зайцев.

Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов,  до експозиції увійшли 39 фотопортретів українських бійців, учасників антитерористичної операції на сході країни. Кожну роботу  супроводжує історія участі героя в бойових діях на Донбасі. Три світлини в експозиції належать запорізьким ветеранам АТО - В'ячеславу Зайцеву (79 окрема аеромобільна бригада), Івану Кушнарьову (28 окрема механізована бригада)  та Олександру Федорченку (батальйон "Донбас").

 

Офіцер зазначив, що такі заходи є елементом інформаційно-пропагандистського забезпечення в умовах збройної агресії Росії проти держави і спрямовані на формування у військовослужбовців патріотизму, національної свідомості, мотивації до свідомого служіння Батьківщині, пропагування та наслідування прикладів героїзму, мужності, самовідданих дій українських воїнів під час виконання завдань антитерористичної операції.