напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Про урочисте закриття Х Міжнародного мистецького пленеру «Хортиця крізь віки-2012»

25.05.2012

25 травня у виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників України відбулось урочисте закриття виставки творів учасників Х Міжнародного мистецького пленеру «Хортиця крізь віки-2012» та закриття пленеру.

Пленер проводився за підтримки управління культури і туризму облдержадміністрації, управління культури і мистецтв Запорізької міської ради.

Учасників пленеру від імені голови обласної державної адміністрації О.М. Пеклушенка привітала начальник управління культури і туризму облдержадміністрації, заслужений працівник культури України І.Е. Конарева, яка також передала вітання Міністра культури України М.А. Кулиняка з нагоди відкриття підсумкової виставки творів учасників пленеру.

Голова Запорізької організації Національної Спілки художників, заслужений художник України І.С. Гресик презентувала каталог пленеру, який було вручено художникам з областей України, Бельгії, Словаччини, Тунісу.

Присутні переглянули підсумкову виставку, в якій представлено понад 200 картин учасників пленеру, з них 50-дитячі роботи у вигляді настінних годинників, які виготовили учні шкіл-інтернатів та шкіл мистецтв м. Запоріжжя - учасники майстер-класу, який проведено в рамках пленеру.