напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Запорізька область була представлена на Міжнародній туристичній виставці UITT-2016

04.04.2016

30 березня – 1 квітня 2016 року Запорізький обласний туристично-інформаційний центр прийняв участь у ХХІІ Міжнародній туристичній виставці UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм», що проходила у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ). 

Вже двадцять другий рік виставка UITT є важливою та надзвичайно масштабною подією туристичної сфери України, яка збирає під одним дахом професіоналів туристичного ринку як національного, так і міжнародного рівнів, представників  державних структур, сфер медіа, готельєрів та перевізників. Виставка розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних поїздок у різні кінці світу, і закінчуючи послугами авіаперевезень, продажем залізничних квитків, розміщенням та бронюванням готелів, організацією конференцій, семінарів, інсентив-турів, наданням страхових послуг.

Запорізький обласний туристично-інформаційний центр презентував відвідувачам виставки туристичний продукт Запорізької області, широко відомі туристичні об’єкти, а також перспективні напрямки туризму. Запорізька область представила на виставці нові туристичні видання – брошури про Азовське узбережжя, Садибу Попова та зелений туризм на Запоріжжі, буклети з новими маршрутами та музейні цікавинки Запорізької області.

Щорічно за допомогою UITT більше 700 компаній з 60 країн світу одночасно вирішують 4 основні завдання бізнесу: маркетингові дослідження, формування іміджу бренду, реклама продукту, продажу.

Виставку відвідало понад 22 000 відвідувачів, а це 338 унікальних контактів на годину, 94 % яких є фахівцями галузі, і приймають або впливають на прийняття рішення про співпрацю. UITT - це також 200 годин високоякісних галузевих семінарів, презентацій та прес-конференцій, які сприяють професійному розвитку 7 500 відвідувачів – фахівців.