напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Запорізькі бійці нагороджені медалями «Захиснику Вітчизни»

10.03.2016

На базі обласного краєзнавчого музею відбувся урок мужності «На захисті рідної Країни!» з нагоди урочистого вручення державних нагород  воїнам–учасникам АТО 93-ої окремої механізованої бригади.

Участь у заході взяли заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін, командування та особовий склад ОВК, військовослужбовці Запорізького гарнізону, ветерани–афганці, представники волонтерського руху.

Як зазначив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін, за короткий проміжок часу в Україні народилося нове військо. Воно сильне не лише зброєю та своїм хистом, але й потужним патріотичним духом. На думку посадовця, військовослужбовці – це яскравий приклад мужності, незламності та відваги, на якому повинна виховуватись сучасна молодь.

Воїни 93-ї окремої механізованої бригади – учасники АТО: старшина Сергій Кирик, старший сержант Віталій Гаряга, старший сержант Сергій Дашевский, старший сержант Сергій Крамаренко, сержант Юрій Ворон, сержант Сергій Василевський, молодший сержант Анатолій Вершинін, старший солдат Євген Белостоцький, солдат Олександр Глазов, солдат Роман Буланов, солдат Сергій Гуржій, солдат Віталій Вотяков, солдат Іван Квасов, солдат Павло Карпенко нагороджені  державними нагородами  - медалями «Захиснику Вітчизни».

У рамках проведення заходу своїми спогадами про участь у бойових діях на Сході України поділилися демобілізовані військовослужбовці. Згадали присутні і про афганську війну. Волонтери запевнили, що вони будуть продовжувати надавати допомогу українській армії задля спільної перемоги.

 

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов наголосив, що в умовах агресії з боку Російської Федерації військовослужбовці української армії обороняють свою землю, показують зразки мужності та героїзму. За цей час 108 воїнів-запоріжців загинули. Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.