напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

За мужність і героїзм – заслужені державні нагороди

08.02.2016

У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулося  урочисте вручення державних нагород  воїнам – учасникам АТО 93-ї окремої механізованої бригади за участю  представників обласної влади, обласного військового комісаріату, ветеранів – афганців, представники громадських та релігійних організацій.Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов наголосив, що в умовах агресії з боку Російської Федерації військовослужбовці Української армії боронять свою землю, демонструючи зразки мужності та героїзму. Офіцер назвав імена 108 героїв воїнів-запоріжців, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Під час заходу директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації   Владислав Мороко подякував воїнам-учасникам АТО за бойовий дух, мужність та героїзм, які вони проявили, захищаючи незалежність та територіальну цілісність держави  в боротьбі з російсько-терористичною навалою на сході країни.

Висловив слова подяки і директор обласного краєзнавчого музею Михайло Мордовський, відзначивши символічність проведення заходу у залі, де проходить виставка «АТО: війна за незалежність».

Воїни 93-ї окремої механізованої бригади – учасники АТО: старший сержант Володимир Петров, сержант Іван Ломпа, солдат Анатолій Водолажко, солдат Василь Лисенко,  які з честю й гідністю виконували свій обов’язок,  захищаючи Батьківщину від російсько-терористичних військ, були нагороджені  державними нагородами «Захиснику Вітчизни».

  У свою чергу,  запорізький композитор та співак Анатолій Сердюк  привітав  воїнів з високими нагородами та всіх присутніх  виконанням  власної пісні.