напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Під час флешмобу запоріжці створили карту України

22.01.2016

З нагоди Дня Соборності України в історико-культурному комплексі "Запорозька Січ" на острові Хортиця відбувся урочистий захід «Україна єдина». Участь у святкуванні взяв заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, заступник голови облради Владислав Марченко, Запорізький міський голова Володимир Буряк та небайдужі жителі міста.

 

Відповідно до гасла акції «Україна Єдина» учасники свята вишикувалися, сформувавши карту України і всі разом заспівали гімн України.

З нагоди Дня Соборності привітали запоріжців  представники влади.

- Дуже знаково, що сьогодні ми всі зібралися саме на острові Хортиця. Адже вона єднає дві частини Запоріжжя та по праву вважається серцем України. Приємно сьогодні бачити тут  багато молоді. Це говорить про те, що в нас чимало справжніх патріотів. І вони зберігатимуть та нестимуть всі цінності наших предків у майбутнє. Адже саме наша молодь буде відроджувати Україну, будувати саме такою, якою ми хочемо її бачити: вільною, незалежною та європейською державою. Впевнений, таку Україну та її громадян знатимуть і поважатимуть у всьому світі, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.