напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Державний прапор, який пройшов горнило війни в АТО, переданий музею

19.01.2016

До Дня Соборності України в обласному краєзнавчому музеї відбувся урок мужності  «Шана, честь і слава вам,  захисники Вітчизни!», організований командуванням обласного військового комісаріату.

Представники обласної державної адміністрації, громадських організацій та волонтерського руху, особовий склад обласного військкомату, військовослужбовці місцевого гарнізону, ветерани Другої Світової війни та Афганської війни, ліквідатори-чорнобильці зібралися тут, щоб напередодні свята, яке знаменує єдність України, вшанувати воїнів-учасників антитерористичної операції та вручити посвідчення учасників бойових дій.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов наголосив, що в умовах агресії з боку Російської Федерації військовослужбовці Української армії самовіддано боронять свою землю, показуючи зразки мужності та героїзму. Вже 106 героїв-запоріжців віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Учасники заходу вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Від імені військовослужбовців 5–ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону 93-ї ОМБР учасник бойових дій на Сході країни старшина Сергій Кирик урочисто передав музею державний прапор,  який пройшов з ними горнило війни в зоні АТО.

Заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, полковник Михайло Логвінов разом з ветеранами війни, ветеранами-афганцями та ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи вручили посвідчення учасника бойових дій групі воїнів - учасників АТО. Едуард Гугнін також подякував за мужність і героїзм, проявлені воїнами-земляками під час боїв з агресором у зоні АТО, і запевнив, що місцева влада робить і робитиме все можливе для забезпечення особового складу всім необхідним.

Під час уроку мужності своїми спогадами про афганську війну, участь у боях поділився безпосередній учасник бойових дій, ветеран – афганець Віктор Головченко, а ветеран Другої Світової війни полковник у відставці Віктор Варвашеня звернувся до присутніх з побажанням гідно продовжувати бойові традиції ветеранів і самовіддано служити Українській державі.