напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Запорізький, Токмацький та Приазовський райони відкрили Новорічний мистецький марафон

28.01.2015

Протягом двох днів – 26 і 27 грудня - площа Фестивальна дзвеніла піснями. Своє мистецтво презентували колективи Запорізького, Токмацького та Приазовського районів.

Так, у суботу запоріжців та гостей міста розважали приазовці, які приїхали до обласного центру з театралізованою новорічною програмою  й дискотекою. А наступного дня  свої таланти демонстрували митці із Запорізького району, представивши вокально-хореографічну та розважальну програму від Діда Мороза та Снігуроньки, новорічні флеш-моби „Молодіжне попурі”, постановку від представників козацького осередку „Спас-Вихлист” і фаєр-шоу „Новорічна феєрія”. Цього ж дня Новорічний марафон продовжили токмачани - народний жіночий вокальний ансамбль „Калинонька” Запорізького ПК, народний чоловічий гурт „Веселі музики” Новенського СБК, вокальне тріо Новопрокопівського СБК, солісти Коханівського СБК і вокальний ансамбль Остриківського СБК.

Під  час святкувань на площі розгорнулися виставки майстрів, проводилися майстер-класи і флеш-моби, працювали атракціони, було розгорнуто святкову торгівлю, а всі бажаючі могли поласувати смачними стравами і гарячими напоями.