напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Областю крокує Різдвяний фестиваль

25.12.2015

Починаючи з 19 грудня у населених пунктах області  тривають святкові заходи, центром яких є площа Фестивальна в Запоріжжі.

За повідомленням Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, у ці вихідні запоріжці та гості міста матимуть широкий вибір для святкування.

Так, 25 грудня на площі Фестивальній пройдуть святкові заходи до Різдва Христового, яке відзначають віряни західного обряду (о 16-й годині – за участю представників національних громад Запоріжжя, о 18-й години - представників католицької церкви).

 Протягом двох днів – 26 і 27 грудня - з 12.00 на  Фестивальній свою творчість  презентують колективи Приазовського, Запорізького та Токмацького районів. У програмі – театралізовані постановки, інтермедії, виступи самодіяльних колективів, ансамблів і солістів, естрадні номери новорічної тематики, вітання від працівників культури районів. У цей час тут також працюватимуть атракціони, буде розгорнуто святкову торгівлю. Всі бажаючі зможуть поласувати шашликом і гарячими напоями.

Крім цього, 27 грудня до м. Запоріжжя з Патріаршим візитом прибуде предстоятель Української православної церкви, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Патріарх освятить нововстановлений іконостас у Покровській церкві в історико-культурному комплексі „Запорозька Січ” на острові Хортиця та звершить Божественну літургію (о 10.00).