напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Григорій Самардак: «Новорічна ялинка буде головним символом єднання запоріжців»

19.12.2015

На площі Фестивальній відбулось урочисте відкриття головної обласної Новорічної ялинки. Участь у заході взяли керівник регіону Григорій Самардак та міський голова Володимир Буряк. На свято завітали тисячі городян. Головною прикрасою заходу стала жива ялинка заввишки в 24 метри. Вона приїхала до Запоріжжя в якості подарунка від дітей Західної України дітям Сходу.

- Вважаю, що це дуже символічний подарунок. Мені відомо, що живі ялинки в нашій країні будуть цього річ встановлені тільки на головних площах Києва, Львова та Запоріжжя. Крім цього, ялинка із Закарпаття поїхала до Ватикану. Хочу підкреслити, що для нас дуже важливо зберігати традиції. Тож протягом місяця на цій площі триватиме Новорічно-Різдвяний фестиваль. Аби жителі усіх міст та районів області могли приїхати сюди та відзначити свята разом. Тож наша новорічна ялинка буде головним символом єднання запоріжців, - зазначив Григорій Самардак.

Прикраси для обласної ялинки були зроблені запорізькою малечею та відібрані в ході конкурсу «Моя чарівна мрія». Під час відкриття обласної ялинки були нагороджені його переможці.  

Театралізоване дійство до відкриття свята підготували митці обласного академічного театру юного глядача. Також до його організації приєднались делегації з міст і районів області. Продовжила захід святкова молодіжна дискотека. У програмі якої відбулися виступи талановитої запорізької молоді, а також конкурс Снігуроньок. Учасниці останнього змагалися на кращий костюм та креативне новорічне привітання.

Відкриття головної обласної ялинки дало старт першому Новорічно-Різдвяному фестивалю. Впродовж місяця вперше на головній площі області працюватимуть виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва, волонтерський ярмарок та виїзні торговельні точки.

Управління у справах преси та інформації