напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Комплексна перевірка об’єктів туристично-рекреаційної інфраструктури

25.05.2012


З метою забезпечення готовності об’єктів туристично-рекреаційної інфраструктури приморських територій до літнього оздоровчого сезону 2012 року з 22 по 23 травня п.р. міжгалузевою робочою групою, до складу якої увійшли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, здійснено комплексну перевірку. Організатором виступило управління культури і туризму облдержадміністрації.

Робочою групою обстежено місця масового відпочинку Бердянської, Приморської, Приазовської та Якимівської оздоровчих зон, перевірено готовність об’єктів туристичної інфраструктури, санаторно-курортних та дитячих оздоровчих закладів, які надаватимуть послуги туристам і відпочиваючим під час літного оздоровчого сезону, відстежено виконання доручення голови облдержадміністрації О.М. Пеклушенка щодо активізації зовнішньої та наочної реклами об’єктів туризму.

Як зазначила начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Конарева І.Е., пріоритетом діяльності облдержадміністрації при підготовці і проведенні літнього туристичного та курортно-оздоровчого сезону 2012 року є створення всіх необхідних умов для безпечного та змістовного відпочинку як організованих туристичних груп, так і неорганізованих відпочиваючих, популяризація об’єктів історико-культурної спадщини