напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока»

09.10.2015

16-18 жовтня 2015 року у виставковому комплексі «Козак-Палац» відбудеться Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока». Організатори заходу ГО «Центр мистецтв «Арт-простір» та Асамблея діячів культури Запоріжжя. 

Захід спрямований на популяризацію читання книг, українського літературного мистецтва, естетичне виховання дітей та підлітків, сприяння порозумінню між поколіннями; створення культурної події, яка сприятиме розвитку туристичної привабливості Запорізького краю, відродженню просвітництва та культури як найважливіших факторів об'єднання громади.

До участі у заходах фестивалю запрошуються працівники і творчі колективи закладів культури та мистецтва, бібліотечної і музейної справи та охорони культурної спадщини, працівники та вихованці закладів, які працюють з дітьми та молоддю, в тому числі, з вимушено переміщеними особами. Для батьків з дітьми працюватиме окрема локація - дитячий простір «Книголісся».

Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока» здійснюється ГО «Центр Мистецтв «Арт-Простір» у рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (USBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Офіційний сайт Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока» www.toloka.net

Контактний телефон 095046 61 63 (Наталія Пічкур).

Відвідування усіх заходів фестивалю - безкоштовне.