напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Прес-тур «Мелітопольщина туристична»

09.10.2015

07.10.2015 року Мелітопольським районним центром охорони культурної спадщини і туризму був організований Прес – тур по території Мелітопольського району для ЗМІ, фотографів, організаторів свят, туристичних фірм. 

В маршрут рекламного прес – туру були включені туристичні об’єкти: 

«Алея дубів» (Старо-бердянське лісництво) -  це унікальне місце де ростуть вікові велетні, які  надають сили та не залишають байдужим нікого. З «Алеї дубів» починається екостежка «Кінна прогулянка», відкрита Центром охорони культурної спадщини та туризму в 2014 році. Відвідувачів чекає годинна екскурсія по заповідній території лісництва. 

Також алея пропонується як місце для організації виїзних церемоній одруження.

Храм Архистратига Михаїла (с. Тихонівка) був побудований в кінці 19 століття, i зараз єдиний у нашому районі, який зберіг свій первісний вигляд. Храм пережив революції, жахи війни, зміни влади, природні катаклізми, епоху безбожництва, зберiгши до нашого часу свою велич, атмосферу святості. 

Рекреаційна зона «Риболовецькі ставки» (с. Тихонівка) – прекрасне місце для відпочинку. Тут можна милуватися краєвидом сидячи на обладнаних пірсах, поплавати на човні або просто сидіти на березі поринувши в приємну атмосферу. Територія електрифікована, для комфортного відпочинку є столи з навісами та лавочками.

Другою частиною прес – туру  було ознайомлення учасників з засобами розміщення, а саме «Зеленими садибами» в м. Мелітополi та Мелітопольському районі:

Зелена садиба «Гостини у Валентини» (м. Мелітополь) - це райський куточок, де відчувається тепло, затишок і гостинність. Тут всі умови для відпочинку: затишні альтанки, сауна, комфортні кімнати, майданчик для дітей, тенісний стіл, екологічно чисті овочі та фрукти. Садиба користується популярністю у гостей з різних регіонів України, далекого і ближнього зарубіжжя.

Зелена садиба «Алея троянд» (смт. Мирне) -  розташована неподалік від національно історико – археологічного заповідника «Кам’яна могила». Господарі садиби пропонують відпочинок у затишному будиночку, оформленому в українському національному  стилі а візитною карткою подвір’я є квітучі троянди.

Зелена садиба «Перлина степу» (с. Тамбовка) – поблизу садиби протікає дивовижна ріка нашого регіону – Молочна. Гостям садиби пропонують не тільки проживання, а також різні форми активного відпочинку, для якого надаються в оренду велосипеди, байдарки та iнше спортивне спорядження.

Зелена садиба «Соснівський янтар» (с. Соснівка) -  садиба знаходиться на території Старо – Бердянського лісництва. Поблизу садиби   є пасіка, господар займається бджільництвом, надає послуги апітерапії і сон на вуликах.

Господарі зелених садиб щиро прийняли учасників прес – туру  і розповіли про особливості відпочинку в сільській місцевості та послуги які вони надають.

По завершенню екскурсії на території Тихонівських ставків  для учасникiв прес-туру була презентована  нова туристична послуга – виїзна вірменська кухня, дегустація медових напоїв, майстер-клас по виготовленню воскових свічок. 

Як зазначила директор центру охорони культурної спадщини і туризму Юлія Панасенко:  метою цього заходу є висвітлення туристичного ресурсу та популяризація туристичної галузі Мелітопольського району, ознайомлення жителів міста Мелітополь з містами відпочинку в районі. Саме сільський зелений туризм дає можливість повернутися до вивчення культурних традицiй народу, розширити кругозір і поглибити світосприймання людини, а також показати красу природи, що сприяє естетичному розвитку й духовному збагаченню людини.