напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Урочистий захід до Дня захисника України

09.10.2015

08 жовтня 2015 року у Вільнянському районному краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід до Дня захисника України «За рідну землю, за Україну!». Урок мужності проведено за участю десятикласників Вільнянської ЗОШ № 3 та бійців антитерористичної операції – наших земляків. Вражаючими спогадами поділились з молоддю артилеристи 55-ї бригади Віктор Кравченко і Роман Дирявко, зв’язківець 93-ї бригади Олександр Морозов та розвідник Віталій Жовтоніжко. Більшість учасників АТО демобілізувалися і займаються мирною працею, а Віталій Жовтоніжко після короткої відпустки незабаром знову відправиться на передову. 

З урочистою поромовою і словами привітання виступили почесні гості заходу. Учасники Уроку мужності вшанували пам'ять про земляків, які загинули в зоні АТО хвилиною мовчання. Юні слухачі завірили: «Ми всі, громадяни Батьківщини, не будемо байдужими до долі нашої країни, будемо зміцнювати державу своїми діями, помислами, працею, будуватимемо нове життя і будемо гідними називатися українцями!»

Розповідь бійців Української армії школярі слухали зацікавлено та затамувавши подих, по завершенню заходу ще довго не відпускали наших захисників, розпитуючи їх про військові події.