напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Запорізький обласний краєзнавчий музей вперше зустрічав відвідувачів вночі

03.10.2015
2 жовтня 2015 р. Запорізький обласний краєзнавчий музей відкрив двері для відвідувачів о 18:00 (зазвичай в цей час музей закривається). І це не випадково, адже в цей день наш музей вперше провів так звану «ніч в музеї» – акцію, що набула популярності у всьому світі.

Цього дня, вірніше вечора, гості музею мали чудову можливість взяти участь у квестах і отримати за це невеличкі сувеніри, відвідати різні екскурсії з можливістю потримати в руках історичні раритети, відвідати спеціальну «виставку на осліп», а також послухати етнобарабанну музику від Barabanza, та, навіть, самому взяти в руки шаманського бубна і спробувати зіграти. Кожен бажаючий міг сфотографуватися з музейними речами, та приміряти деякий одяг.
А ще можна було повчитися ліпити глиняні глечики на гончарному колі (гончарна студія Клименка), а також прикрасити себе чудовими малюнками, виконаними хною – натуральною фарбою.
 
Увагу відвідувачів неодмінно привертали дівчата, одягнені у вечірні сукні та хлопець мім – студенти театрального факультету Запорізького національного університету.
 
Кіногурмани мали чудову змогу оцінити сучасне українське кіно, адже під час "музейної ночі" у музеї відбувся показ короткометражних фільмів молодих українських авторів. Раніше ці роботи могли побачити відвідувачі різних фестивалів, як то "Амплуа", "ГаШоТю" та інших.