напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Унікальну запорізьку виставу покажуть на Співочому полі в Києві

21.08.2015
Ландшафтну виставу обласної філармонії «Запорожець за Дунаєм» у святкові дні побачать жителі та гості столиці. Масштабне дійство, у якому поєднанні музичний матеріал опери Семена Гулака-Артемовського, сучасні вимоги до видовищних постановок, оригінальні технічні рішення та патріотична ідея, відбудеться на Співочому полі Печерського ландшафтного парку Києва, яке під час вистави перетвориться на театр просто неба.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін,   «Запорожець за Дунаєм» - це єдина в Україні ландшафтна вистава такого масштабу. Її повинні побачити якомога більше людей – киян та гостей столиці. Тож приймаючій стороні була поставлена лише одна умова – вхід на виставу буде безкоштовним. Її пообіцяли виконати.

Наразі артисти вже готуються до вистави. У ній беруть участь майже 150 акторів. Це козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», артисти Запорізької обласної філармонії, Академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії, вихованці Всеукраїнської федерації «Спас».

Довідково:

Опера «Запорожець за Дунаєм» є надбанням світової оперної сцени і залишається однією з відомих, її ставлять в оперних театрах України та за кордоном. У 2013 році світова мистецька спільнота відзначала 150 річний ювілей прем’єрного показу «Запорожець за Дунаєм». Музичний та драматичний матеріал постановки насичений яскравими образами та сценами життя козаків, з їх буднями та святами, а головне − любов’ю до рідної України.