напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Обласний краєзнавчий музей та Турінфоцентр взяли участь у Фестивалі української культури «Від предків до нащадків»

15.06.2015
У неділю 14 червня у парку Перемоги відбувся Фестиваль української культури "Від предків до нащадків", організований ГО "Всеукраїнське об’єднання "Патріот”. Фестиваль об’єднав десятки майстрів народної творчості із Запоріжжя, Запорізької, Дніпропетровської областей та, навіть, АР Крим.

Протягом дня у парку відбувалися майстер-класи майстрів традиційного українського народного промислу, лекції краєзнавців, виступи майстрів української музики, традиційні українські танці, театральні виступи та постановки, ярмарок виробів майстрів. В рамках фестивалю пройде театралізована постанова українського традиційного весілля із залученням до дійства гостей фестивалю. Також в рамках фестивалю пройшов ярмарок "Продажі на користь Армії України" за участю волонтерів, які допомагають Українським військовим.
Окремим стендом на фестивалі були представлені Запорізький обласний краєзнавчий музей та Запорізький обласний туристично-інформаційний центр. Музейники привезли автентичні речі з музейної колекції: жіночий одяг кінця ХІХ ст., рушники ХІХ ст., прядку ХІХ ст., керамічні вироби місцевих майстрів ХІХ  - початку ХХ ст. тощо.
 
Туристично-інформаційний центр представив новинки туристичної та краєзнавчої літератури про Запорізький край, а також інформував всіх бажаючих про визначні місця і пам'ятки Запорізької області.
 
Ввечері гостей зі сцени розважали запрошені виконавці як традиційної, так і сучасної музики.


Фото Є. Назарової