напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

В Оріхівському музеї відкрито виставки, що вшановують героїв АТО

12.06.2015

У рамках патріотичного проекту Міністерства культури України «Зброя культури», 10 червня 2015 року в Оріхівському районному краєзнавчому музеї презентовано виставки: плакатів «Герої не вмирають», присвячену загиблим учасникам АТО, та «Однострій» із серії «Українська революції 1917-1921 р.р.». 

Презентація відбулася за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, благодійного фонду  «Лебедія», Оріхівської райдержадміністрації та народного депутата України Володимира Бандурова.

Звертаючись до присутніх, Владислав Мороко висловив подяку своїм землякам оріхівцям за шанобливе ставлення до учасників АТО, належне увічнення пам’яті загиблих на сході України, та побажав бійцям не втрачати бойового духу на шляху до перемоги. 

Учасники заходу тепло привітали військовослужбовців Руслана Руснака, Сергія Кумця, Олега Сергієнка та Віталія Намлієва, які брали участь у антитерористичній операції на сході України.

Присутні також мали можливість переглянути фотовиставку волонтера Івана Панченка «Східний рубіж через призму об’єктиву».

Акція триває. Найближчим часом виставки будуть експонуватися в Якимівському районі.