напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

В Запорізькому обласному краєзнавчому музеї започатковані Дні Героя

06.06.2015

Академія творчості «АМПЛУА» і Запорізький обласний краєзнавчий музей започаткували ще один спільний соціальний проект на підтримку українських військових, поранених в зоні АТО. 

Відтепер щотижня в музеї проводитиметься «ДЕНЬ ГЕРОЯ», де на солдат чекатиме культурно-розважальна програма, а саме: цікаві екскурсії по музею, покази історичних та науково-популярних фільмів, демонстрація короткометражних кінофільмів від молодих українських режисерів.

Перший «ДЕНЬ ГЕРОЯ» вже відбувся 5 червня цього року. Солдати з різних військових підрозділів із задоволенням знайомилися з історією запорозького козацтва і Січі, роздивлялися діорами вільного степу, блакитного моря у сонячному сяйві та рідкісних представників флори й фауни, притаманних Півдню України.

Відважні воїни з різних куточків України раділи можливості відволіктися від щоденних лікувальних процедур і трохи розважитися, торкнутися історичної та культурної спадщини, представленої в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї. 

— Зараз в українському тилу проходить теж свого роду мобілізація на допомогу українській армії: заможні перераховують гроші на рахунок армії, волонтери допомагають пораненим, актори виступають у шпиталях і, навіть, на фронті. Звісно, й Академія творчості «АМПЛУА» не залишилася байдужою і теж долучилась до діяльності на підтримку українських військових, — розповідає організатор, креативний директор Академії творчості «АМПЛУА» Тетяна Щастіна. — В рамках проекту «ДЕНЬ ГЕРОЯ» у партнерстві із Запорізьким обласним краєзнавчим музеєм ми організували для наших солдатів додаткове лікування культурою та мистецтвом. І дуже радіємо з того, що солдатам це цікаво. На думку медичних фахівців, це покращує їх емоційний та психологічний стан. Тому ми із задоволенням і надалі підтримуватимемо наших шановних захисників».