напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Про виставку у Вільнянському музеї

27.05.2015

У Вільнянському районному краєзнавчому музеї працює виставка «Юні таланти Вільнянська». Цього разу до уваги відвідувачів надали свої вироби вихованці Вільнянської спеціальної  загальноосвітньої школи-інтернат.

Переступаючи поріг виставкової зали, ви потрапляєте у чарівний казковий світ. Вражає розмаїття цих справжніх маленьких шедеврів та майстерність  їх виконання. Це і кумедні персонажі, виготовлені з тканини та синтетичних матеріалів, і вишукані скатертини та серветки, плетені гачком. Милують око різнобарвні вишивки, декоративні квіти з вовни та паперу. А ще аплікації, витинанки, сувеніри з бісеру, посуд та іграшки з дерева. І все це старанно і з душею зроблено руками учнів та їх педагогів.

У школі-інтернат діє чимало цікавих гуртків : «Малюємо голкою», «У світі казки», «Рукоділля», «Виготовлення іграшок та сувенірів», «Ляльковий дизайн», «Чарівна бісеринка», «Чарівний клубочок».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку і одержати гарні враження і позитивні емоції. Музей працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00. Наша адреса : Запорізька обл., м. Вільнянськ, вул. Леніна,41, тел. (06143) 4-40-99.