напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

На Хортиці відкрито туристичний сезон

01.05.2015
1 травня 2015 р. на острові Хортиця офіційно відкрили туристичний сезон. У заході взяв участь голова обласної державної адміністрації Григорій Самардак.

На честь відкриття сезону гостям та жителям Запоріжжя вперше було презентовано спільний творчий проект Запорізької обласної філармонії та Національного заповідника Хортиця. На оглядовому майданчику музею Запорізького козацтва відбувся концерт академічного симфонічного оркестру обласної філармонії. Музиканти під керівництвом диригента народного артиста України В'ячеслава Реді виконали відомі музичні твори. Виступ запорізького оркестру під відкритим небом також став початком урочистих заходів присвячених 50-річчю створення історико-культурного заповідника, що відзначається цього року.

Григорій Самардак запевнив, що влада здатна здійснити всіх заходів щодо забезпечення безпеки відпочивальників.

- Урочисте відкриття туристичного сезону - це наша відповідь агресору, всім недоброзичливцям, які думають, що на нашій землі можна сіяти хаос та безладдя. Запорізький край ніколи, наголошую ніколи, не підкориться ворогу. У нас в області все спокійно, всі необхідні заходи безпеки забезпечуються. Окрема подяка воїнам АТО, які боронять нашу державу. Завдяки їм ми маємо можливість відкривати туристичний сезон. А обласна влада, робить і буде робити все можливе, аби туристичний сезон 2015 року відбувся. Ми чекаємо на гостей на нашій славетній землі, - заявив Григорій Самардак.