напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

В Запоріжжі вимушені переселенці зони АТО відвідали Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю»

25.04.2015
Запорізький обласний краєзнавчий музей гостинно відчинив свої двері в суботу 25 квітня 2015 р. вимушеним переселенцям зони АТО. Спеціально для них за ініціативою Академії творчості «АМПЛУА» разом із її партнером Запорізьким обласним краєзнавчим музеєм було підготовлено програму в рамках Першого Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю».

Гості відвідали зали музею, прослухали екскурсії «Запорізький край у далекому минулому» та «Історія Запорізького козацтва».  Потім у кінозалі музею гості дивилися найкумедніші фотороботи та короткометражні комедії від українських митців.

Сповнені позитивом, люди, що пережили страх війни й вимушено покинули власні домівки, відчули підтримку творчої молоді всієї
України , адже комедійний матеріал збирався для них з усіх куточків нашої країни.

«Якщо нам вдалося хоча б на деякий час допомогти людям забути про те, що їм довелося пережити, значить півроку підготовки Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю» не були марними, – розповідає Арт-директор Фестивалю і головний організатор – Тетяна Щастіна. – Своїм фестивалем ми хотіли надати психологічну підтримку постраждалим в зоні АТО. І, судячи з усмішок, що лунали на обличчях наших відвідувачів, вони справді отримали радість і позитивні емоції, яких їм зараз не вистачає».