напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Визначено п’ять фіналістів творчого конкурсу на створення туристичної символіки області

03.04.2015
Роботи учасників обласного творчого конкурсу на створення унікальної туристичної символіки області розглянули члени оргкомітету з визначення переможців конкурсу. Захід провела заступник директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Марина Анісімова.

Учасники засідання ознайомилися з 76 роботами, які були подані на конкурс за період з 5 лютого по 30 березня.

Проект туристичної символіки регіону мав включати в себе зображувальний елемент (логотип, емблему) та слоган (девіз), які  б асоціювались  із Запорізьким краєм та відображали його туристичну привабливість.

Оцінювалися творчі роботи за кількома критеріями: оригінальністю ідеї, наявністю елементів візуальної ідентифікації образів і символів, що асоціюються з ключовими туристичними об’єктами області, врахування основних туристичних принад та переваг регіону (сакральні пам’ятки, козацьке минуле,  рекреаційно-оздоровчий потенціал, поліетнічність та багатокультурність тощо), актуальністю, можливістю розміщення на будь-яких поверхнях.

Після детального обговорення всіх конкурсних робіт було обрано п’ять найкращих. Їх автори -  Даяна Зубова (13 років), Ольга Рижиченко (24 роки), Катерина Фараджева (20 років), Іван Фик (26 років) та Галина Худолій (19 років).

Фінальний етап конкурсу буде проведено протягом квітня.

Після визначення переможця найкращий проект логотипу та слогану стане регіональною туристичною символікою, що використовуватиметься для формування позитивного іміджу області, просування регіональних та місцевих туристичних продуктів, зображення на сувенірній та рекламній продукції. 
Зубова Даяна, Мелітопольський р-н, с. Семенівка


Рижиченко Ольга, м. Запоріжжя


Фараджева Катерина, м. Запоріжжя


Фик Іван, м. ТокмакХудолій Галина, м. Запоріжжя