напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Запорізький обласний краєзнавчий музей презентував новий номер «Музейного вісника»

24.02.2015
24 лютого 2015 року о 13.00 в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація щорічного науково-теоретичного видання «Музейний вісник» № 14.

В презентації взяли участь директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Мороко, декан історичного факультету Запорізького національного університету Володимир Мільчев, співробітники Запорізького обласного краєзнавчого музею, автори статей, працівники бібліотек, краєзнавці, громадськість. Директор музею та голова редколегії «Музейного вісника» Георгій Шаповалов урочисто передав примірники Вісника представникам бібліотек, музеїв, авторам.

Протягом багатьох років «Музейний вісник» знайомить читачів із проблемами археології, історії, краєзнавства, природознавства, музеєзнавства Запорізької області та України в цілому.

В новому номері «Музейного вісника» опубліковані статті тридцяти чотирьох авторів із Запоріжжя та міст Запорізької області – Бердянська, Токмака, а також інших міст України – Києва, Львова, Полтави, Херсона.
На обкладинці свіжого номеру Вісника зображено експонати, що потрапили до фондів музею від волонтерів у 2014 р. Це гільза травматичного патрону, яким розстрілювали протестувальників на київському Майдані та гільза снаряду з зони бойових дій на Сході України. Обидві гільзи вже встигли стати своєрідними символами року, що минув.
 
Під час презентації волонтери благодійного фонду "Лебедія", у особі Олени Ярошенко, передали нові предмети із зони АТО – залишки снарядів системи залпового вогню «Град».
 
У «Музейному віснику», як завжди, подається велика кількість нових, цікавих матеріалів, що стануть у пригоді історикам, краєзнавцям, усім тим, хто цікавиться минулим України.
 
Зі статтями, опублікованими в "Музейному віснику" № 14, вже найближчим часом можна буде ознайомитися на сайті музею.