напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

В Обласному краєзнавчому музеї вшанували пам’ять героїв Крут

29.01.2015
29 січня Україна відзначає 97-у річницю однієї з найтрагічніших подій у своїй історії. На вшанування пам’яті загиблих під Крутами студентів та гімназистів в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбувся урок мужності «Ми пам’ятаємо героїв Крут», організований  обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У заході взяли участь начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Наталія Власова, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр Зубченко, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Владислав Мороко, заступник військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату Михайло Логвінов,  військовослужбовці військової частини А-1978, учасники АТО Руслан Яриш та Павло Гавришко, учні та студенти, волонтери.

Учасники заходу перегорнули сторінки історії, переглянувши документальні кадри про події громадянської війни 1917 – 1921 рр. 
на території України, а також хвилиною мовчання  вшанували пам'ять юнаків, які загинули, відстоюючи  свою Батьківщину.
 
Виступаючи перед молоддю, учасники АТО Руслан Яриш та Павло Гавришко подякували за підтримку, яку вони постійно отримують від простих громадян,  перебуваючи на полі бою під Луганськом. Вони відзначили, що відвага молоді тих поколінь надихає сучасних українців, вселяє в їхні душі почуття патріотизму та мужності.
 
Заступник обласного військового комісара полковник Михайло Логвінов також підкреслив подвиг українських героїв тих часів, які пішли дорогою безсмертної слави і незламної вірності своєму народу. Сучасне молоде покоління, за словами полковника, так само як і юні захисники Крут, готове віддати найдорожче заради мирного майбутнього України.
 
У рамка заходу начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр Зубченко вручив волонтерам подяки.