напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

В музеї проведено інструкторсько-методичне навчання з ідеологічної роботи для військових Запорізької області

26.12.2014

26 грудня у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї з керівниками груп воєнно-ідеологічної підготовки військових частин, установ місцевого гарнізону було проведено інструкторсько-методичне заняття за темою:
«Ідеологічна робота — пріоритетний напрямок службової діяльності офіцерського складу в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України». Участь у заході взяли представники Запорізької обласної державної адміністрації, науковці, керівники груп воєнно-ідеологічної підготовки військових частин і установ гарнізону, науково-педагогічний склад вищих навчальних закладів Запоріжжя, журналісти регіональних ЗМІ. 

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов у своїй доповіді поінформував учасників заходу про подальше впровадження в повсякденну діяльність особового складу
положень Концепції ідеологічної роботи у Збройних Силах України та навчального предмета —- воєнно-ідеологічної підготовки, що є однією із основних форм ідеологічної роботи та виховання особового складу у Збройних Силах України.

«Вона є основною формою роз’яснення гуманітарної політики держави особовому складу, важливим засобом формування у військовослужбовців патріотизму, громадянської свідомості, морально-психологічних якостей, необхідних для виконання конституційного обов’язку по захисту територіальної цілісності, Соборності української держави, відбиття російської агресії на сході країни», — наголосив полковник Михайло Логвінов.

Перед аудиторією виступив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА Владислав Мороко з доповіддю про історію релігії та діяльність конфесій Запорізької області. 

Про історію виникнення українського гербу йшлося у доповіді доктора історичних наук, професора, директора Запорізького обласного краєзнавчого музею Георгія Шаповалова.

В рамках навчальної програми були проведені екскурсії експозицією Запорізького обласного краєзнавчого музею. Безпосередньо, керівники груп воєнно-ідеологічної підготовки військових частин і установ гарнізону оглянули виставку «Майдан — Початок Незалежності» та виставку «Героїка», присвячену загиблим під час антитерористичної операції загиблим землякам.