напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

В Запоріжжі відкрили виставку новорічного настрою!

20.12.2014
19 грудня 2014 р. у виставковій залі Запорізького обласного краєзнавчого музею відбулося урочисте відкриття виставки новорічного настрою «Новий Рік — свято з дитинства», організованої за сприяння Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА. 

На виставці представлена новорічна атрибутика минулого століття. Серед експонатів — новорічні іграшки та прикраси, листівки, марки, конверти, плакати, значки, іграшки, карнавальні костюми та багато іншого. 

Найчисельнішими експонатами виставки стали, звичайно ж, ялинкові іграшки: з вати та картону 30 – 40-х років, скляні іграшки на защіпках 50 – 60-х років, а також іграшки та гірлянди 70 – 80-х років ХХ ст. Також відвідувачі побачать велику колекцію Дідів Морозів та Снігурок. Багато речей на виставку принесли співробітники та друзі музею.

Особливе місце серед експонатів посідають новорічні та різдвяні листівки. Колекцію новорічних та різдвяних листівок кінця ХІХ – початку ХХ ст. люб’язно надав на виставку запорізький колекціонер Сергій Самойлов. Також представлені листівки 50 – 80-х років з колекції Запорізького обласного краєзнавчого музею. 

Стіни виставкової зали музею прикрашають рідкісні новорічні плакати 40 – 80-х років та афіші вистав Запорізького обласного театру ляльок. 

Як не згадати про зимові вуличні забави? Лижі, санчата, ковзани, ключка радянських часів — все це можна побачити на виставці. 

Всього на виставці представлено понад 360 експонатів! Виставка працюватиме з 19 грудня до 13 січня 2015 р.