напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Передача спортивних нагород в дар Запорізькому обласному краєзнавчому музею

12.12.2014

11 грудня 2014 року у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулася акція благодійної передачі до фондів музею двох унікальних спортивних нагород уславленої української спортсменки Любові Черепахи. У заході взяли участь музейні працівники, краєзнавці, представники благодійного фонду «Патріот Запоріжжя», викладачі і студенти факультету управління фізичною культурою і спортом Запорізького національного технічного університету, громадськість, представники ЗМІ.

Як відомо, нещодавно дві нагороди - золота медаль рекорду Гіннесса та медаль-підтвердження офіційного представника Книги рекордів Гіннесса на території СНД - 8-разової чемпіонки світу та 15-разовової чемпіонки України з гирьового спорту Любові Черепахи були продані на інтернет-аукціоні. Кошти з аукціону направлено на благодійний проект Запорізької єпархії УПЦ «Любов милосердствує» для допомоги хворим дітям і на відновлення військового госпіталю у м. Запоріжжя.

Унікальні нагороди викупив благодійний фонд «Патріот Запоріжжя». Представники Фонду разом з Любов’ю Черепахою вирішили передати Запорізькому обласному краєзнавчому музею ці медалі, а також копії Сертифікату про світовий рекорд і Диплом Книги рекордів Гіннесса.

Зазначені експонати займуть своє почесне місце в музейній експозиції, присвяченій участі запоріжців у АТО та громадсько-волонтерському русі, яку планується відкрити навесні 2015 року.