напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Засідання обласної науково-методичної ради з питань туризму

25.12.2013

23 грудня 2013 року відбулось засідання обласної науково-методичної ради з питань туризму під головуванням директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Ірини Конаревої.

Заступник директора Запорізького обласного краєзнавчого музею Михайло Мордовськой поінформував учасників засідання, що протягом 2013 року Запорізький регіон був представлений на 10 виставкових заходах, про ефективність та нові форми проведення виставкових заходів.

Заступник  міського голови м. Бердянськ Людмила Шаповал поділилася з присутніми особливостями організації та проведення спеціалізованої курортно-туристичної виставки-ярмарку «Твоє літо в Бердянську».

Директор ТОВ Запорізький «Експоцентр» Ірина Деревянко ознайомила учасників засідання про підготовку до  спеціалізованої міжрегіональної виставки „Відпочинок. Туризм. Курорт-2014”; умови участі державних установ та закладів і суб’єктів туристичної діяльності м. Запоріжжя та області. Всі присутні взяли участь в обговоренні цього питання та висловили свої пропозиції щодо формату та термінів її проведення. Члени обласної науково-методичної ради рекомендували директору ТОВ Запорізький «Експоцентр» Ірині Деревянко до 15 січня 2014 року підготувати конкретні пропозиції щодо цінової політики, формату та умов участі у виставковому заходу всіх бажаючих.