напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Презентація книги А. Авдєєнка «Великий Луг Запорожжя»

10.12.2013

За підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації 10 грудня 2013 року в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.М. Горького відбулася презентація нової книги Андрія Авдєєнка «Великий Луг Запорожжя».

У презентації взяли участь науковці, краєзнавці, бібліотечні і музейні працівники, а також народний художник України Анатолій Гайдамака.

У своїй новій книзі академік, дійсний член Української академії наук Андрій Авдєєнко на основі археологічних фактів та глибокого аналізу давньої історії переконливо доводить, що витоки європейської цивілізації знаходяться саме на Великому Лузі.

Нове видання є своєрідним продовженням попередніх книг – „Правда Руська”, „Лицо Державы”, „Украина – Русь Арийская”, „История Руси”, „История Запорожжя”, „Лепетишская Сич".

Цінністю робіт А. Авдєєнка є чітке обґрунтування того, що спадщина тисячоліть, яка є на українській землі, є спадщиною українського народу. За словами Героя України Левка Лук'яненка: «Автор сміливо закликає українців відчути себе власниками багатющої тисячолітньої історії й підняти високо свої голови у гордій поставі творців нової Української Держави ХХІ століття».

Праці А. Авдєєнка допомагають українцям по-новому зрозуміти українську минувшину, демонструють багато героїчного та славного. Стиль книжок – прямий, правдивий та переконливий, роботи написані доступною і зрозумілою мовою, що додатково приваблює читачів.

В кінці заходу А. Авдєєнко висловив подяку запоріжцям за схвальні відгуки та подарував свої книги усім бібліотекам області.