напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

11.11.2013

30 жовтня – 1 листопада Запорізький обласнийтуристично-інформаційний центр мав честь представляти туристичний потенціал області на традиційному Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності у м. Львові. В рамках форуму пройшли XIV міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» та VII спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

Основою метою цьогорічного Форуму стала популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України, презентація відпочинку та оздоровлення в Карпатах та на Прикарпатті, популяризація подієвого, активного та екологічного туризму в Україні, створення майданчика для проведення переговорів, у тому числі з іноземними учасниками.

На XIV міжнародній виставці-ярмарку «ТурЕКСПО» були представлені туристичні продукти та інфраструктура Львівщини, маловідомі туристичні об’єкти України, SPA та оздоровчий туризм, активний, пригодницький та екологічний туризм, заклади розміщення, відпочинку та оздоровлення, транспортні та авіа послуги, інформаційні технології в туризмі тощо. Серед учасників Форуму були делегації з Запорізької, Івано-Франківської, Закарпатської, Одеської, Херсонської та інших областей України, а також сусідніх держав.

Відкриття виставки відбулося за участю заступника Міністра спорту та туризму Польщі Катажини Собєрайскої, що свідчить про популярність та важливість заходу не тільки в Україні, а й за її межами.