напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

На «П’ять хрещенських вечорів» до Запоріжжя приїхали всесвітньовідомі артисти

24.01.2013

У театрі В.Г. Магара завершилися «П’ять хрещенських вечорів», які тривали з 19 по 23 січня. У рамках цих заходів проходили театральні зустрічі з видатними музикантами.

По це повідомила директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Конарева.

- 19 січня урочисто відкрив «П’ять хрещенських вечорів» посол української культури у світі - Національний камерний оркестр «Київські солісти». Колектив під керівництвом народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Володимира Сіренка об’єднує талановитих молодих музикантів країни, які співпрацюють з видатними сучасними композиторами та підкорюють світову публіку в залах Люксембурга, Парижа, Берліна, Варшави, Відня, Брюсселя, Сингпура, Токіо, - повідомила Ірина Конарева.

Ще одна добре відома у світі гостя хрещенських вечорів – скрипалька Катерина Шотт (м.Берлін). Її віртуозна гра відома слухачам України, Японії, Франції, Німеччини, Швейцарії та інших країн. У Запоріжжі Катерина Шотт дала концерт з оркестром театру ім. В.Г. Магара, а також виконала сольну партію у виставі «Таїнство творіння».

На закритті «П’яти хрещенських вечорів» глядачі отримали один з найбільш очікуваних подарунків – до їх уваги була запропонована прем’єра концертної версії опери П.Чайковського «Іоланта» за участю оркестру театру та провідних вокалістів Запоріжжя та Донецька.