напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Відкриття виставки живопису, скульптури та графіки в художньому музеї

12.07.2012

10.07.2012 в обласному художньому музеї за підтримки управління культури і туризму облдержадміністрації в рамках спільного проекту мистецького об’єднання „Товариство пересувних художніх виставок  ХXI століття” (м.Санкт-Петербург) та Запорізького обласного художнього музею відкрилась виставка живопису, скульптури та графіки творців з Санкт-Петербургу, Москви, Самари, Камчатки, а також художників, життя та творчий шлях яких пов’язані з Україною.  

Метою проекту є підтримка та розвиток тісних дружніх стосунків між країнами на теренах культури і мистецтва; показ творів, які стверджують високі гуманні цілі мистецтва; виявлення талановитих художників та побудова нової європейської моделі „автор - глядач – колекція”.

У заході взяли участь в.о. начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Малакова К.Ф., художники, краєзнавці, громадськість Запоріжжя.

На виставці представлено 84 мистецькі роботи учасників об'єднання „Товариство пересувних художніх виставок. XXI століття”, яке було створене в 2005 році в Санкт-Петербурзі.

Також в обласному художньому музеї можна переглянути виставку комп’ютерних копій робіт І. Айвазовського (до 195-річчя від дня народження).

Запорізький обласний художній музей працює з 10.00 до 17.00 без перерви, вихідні – неділя, понеділок.