напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Прес-тур 6-8 липня 2012 року

10.07.2012

До Запорізької області з 6 по 8 липня 2012 року з офіційним візитом завітала делегація журналістів Одеської області.

З метою презентації історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалу краю управлінням культури і туризму облдержадміністрації для гостей з Одещини організовано триденний прес-тур „Запоріжжя заповідне”, під час якого гості ознайомились з історією м. Запоріжжя та регіону, основними туристичними об’єктами: Національним заповідником „Хортиця” (Музей історії запорозького козацтва, історико-культурний комплекс „Запорозька Січ”, виставковий павільйон „Запорізька чайка”), Національним історико-археологічним заповідником „Кам’яна Могила”, Василівським історико-архітектурним музеєм-заповідником „Садиба Попова”, історико-культурним комплексом „700-літній Запорозький дуб”.

В рамках прес-туру журналісти взяли участь в турнірі з аквабайку в Василівському районі, були традиційно посвячені в козаки в фольклорно-етнографічному комплексі „Козацька Залога” на о. Хортиця та отримали задоволення від виступу кінноспортивного театру „Запорозькі козаки”.

Проведення прес-туру „Запоріжжя заповідне” сприятиме просуванню місцевих брендів „Запоріжжя туристичне”, „Запоріжжя фестивальне”, а також популяризації потужного історико-культурного та туристичного потенціалу славетного Запорізького краю не тільки на Одещині, а й на теренах всієї України.