напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Комплекс зеленого туризму «Салтичійскій степовий оазис: відпочинок і риболовля»

На двох берегах річки Салтичія розташувалося старовинне маленьке село Салтичія, багате на історію. Тут до сих пір збереглися споруди колишньої земської школи, будинок для вчителів, могила Луки Вукаловіч - великого борця за незалежність Герцеговини та Чорногорії. Охоронний фонд природи тут становить не тільки степовий ландшафт з характерними для Приазовської височини особливостями, а й парк садового мистецтва, створений в середині ХIХ століття разом з панською садибою, залишки якого ще можна спостерігати в наш час.

Тут на мальовничих берегах ставка розташований комплекс зеленого туризму «Салтичійскій степовий оазис: відпочинок і риболовля». Затишний комплекс, створений недавно, надає гостям ексклюзивну можливість насолодитися первозданною природою на березі ставка. Ви відчуєте повне злиття з навколишнім світом, насолодіться тишею і співом птахів, відчуєте насолоду від чистоти повітря, шуму дерев, тихого плескоту води і відсутності турбот. У повітрі витає просто спокій і свобода, а тіло і душа набираються сил і енергії!

Закрита територія комплексу разом зі ставком становить 50 гектарів, на якій знаходяться комфортні, з сучасним обладнанням 5 двомісних дерев'яних будиночків і 2 трейлера, сауна, більярд, альтанки, майданчики і місця для паркування, пристані, місця для лову риби та відпочинку.
Наш комплекс підходить для спокійного сімейного або активного молодіжного відпочинку, для любителів риболовлі. Ми пропонуємо одноденні тури, корпоративний відпочинок, групові заїзди. Комплекс «Салтичійскій степової оазис: відпочинок і риболовля» одночасно готовий розмістити до 14 чоловік.

Побудована в сучасному стилі сауна, яка топиться виключно дровами, подарує вам своє тепло з неповторним ароматом трав і березовими віниками, і пригостить ароматним чаєм в затишній кімнаті для відпочинку.
Рибалка, солов'їні трелі, лунають всю ніч, рибацька юшка, виготовлена ??за місцевим рецептом з риби декількох порід, надовго залишаться у вашій пам'яті.

Якщо Ви здатні сприймати навколишню красу, знайдіть можливість побувати в нашому краї і побачити унікальну природу Приазовської височини своїми газами. Ця подорож, незалежно від пори року, подарує Вам незабутні враження, наповнить енергією тіло й дбайливо очистить душу.
Ласкаво просимо в цей дивовижний куточок землі на березі річки Салтичія і прозорого мальовничого ставка.

Розміщення: відпочиваючі і рибалки можуть розміщуватися в 5 комфортних 2-х місцевих дерев'яних будиночках, 2 трейлерах, обладнаних телевізорами, супутниковими антенами, холодильниками.
Харчування: на замовлення, самостійне приготування їжі.
Інфраструктура: сауна, більярд, альтанки, майданчики і місця для паркування, пристані, місця для лову риби та відпочинку.

Розваги: Активний відпочинок на воді, прогулянки на катамаранах, спортивна риболовля.
Риболовля: рибалка на відкритому водному просторі ставка цілий рік. Трофеї: сом, білий амур короп, товстолоб, карась.

Наш комплекс підходить для спокійного сімейного або активного молодіжного відпочинку, для любителів риболовлі. Ви зможете дізнатися всю принадність спілкування з живою природою, відчуєте повне злиття з навколишнім світом, насолодіться тишею і співом птахів, відчуєте насолоду від чистоти повітря, шуму дерев, тихого плескоту води і відсутності турбот.
Рибалка, солов'їні трелі, лунають всю ніч, рибацька юшка, виготовлена ??за місцевим рецептом з риби декількох порід, надовго залишаться у вашій пам'яті.
Якщо Ви бажаєте відпочити кілька днів на узбережжі тихого ставка, ми надамо Вам таку можливість. Ця подорож, незалежно від пори року, подарує Вам незабутні враження, наповнить енергією тіло й дбайливо очистить душу.


З радістю чекаємо Вас!

Приємний вам відпочинку!

Запорізька область, Чернігівський район, село Салтичія

+ 38 (067) 270-91-29