напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Одеський туристичний фестиваль

22.03.2016

З 12 по 16 квітня в Одесі пройде Міжнародний туристичний тиждень. Завершує тиждень Одеський туристичний фестиваль, який пройде 16 квітня в Міському саду. Організаторами фестивалю виступають виставкова компанія «Експо-Юг-Сервіс» та громадська організація «Агентство регіонального розвитку». Офіційна підтримка -Одеська міська рада та Управління туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Основним завданням фестивалю є розширення співпраці між українськими та зарубіжними операторами туристичної індустрії, інтеграція України в світовий ринок туристичних послуг.

Фестиваль є ключовою подією в туристичній життя регіону. Щорічно Одеський туристичний фестиваль відвідують понад 6 000 осіб з Одеси, районів Одеської області і регіонів України. У 2015 році у Фестивалі взяли участь понад 70 компаній з України, Словаччини, Туреччини, Греції, Болгарії та інших країн.

Внутрішній український туризм є пріоритетом у розвитку багатьох регіонів. Саме тому в рамках Одеського туристичного фестивалю особливу увагу буде приділено українському туристичному продукту.

 

Запрошуємо взяти участь в роботі Міжнародної туристичної тижні і представити туристичні ресурси Запорізької області на Одеському туристичному фестивалі.

Для отримання додаткової інформації прошу зв'язатися з координатором проекту Окландер Оксаною 

(тел./факс: +38/048/7776068, e-mail: oo@expodessa.od.ua).