напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Про проведення обласної акції на Миколаївщині.

03.03.2016

22 квітня 2016 року в багатьох країнах світу відзначають Всесвітній День Землі. Основна мета цього свята – закликати всіх жителів нашої планети об’єднати зусилля для захисту навколишнього середовища.

В рамках відзначення  в області Всесвітнього Дня Землі відбудеться Всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!», що об’єднує жителів усіх регіонів країни для прибирання і благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку, під час якої на рекреаційних територіях Очаківського району проходитиме обласна акція «Чистий Кінбурн». В акції широко приймають участь провідні підприємства області, суб’єкти туристичної діяльності, заклади оздоровлення та відпочинку, громадські організації.

Крім того, під час акції проводитиметься велика медіа-кампанія із залученням національних та регіональних засобів масової інформації.

22-23 квітня 2016 року відбудеться рекламно інформаційний тур для представників національних і регіональних засобів масової інформації, , суб’єкти туристичної діяльності, та представників туристичної громадськості.

З метою популяризації туристичного потенціалу Миколаївської області, розвитку міжрегіонального спів робітництва та встановлення ділових контактів інфотур проходитиме кращими туристичними маршрутами та об’єктами Миколаївщини.

 

Контактні телефони: +38 (0512) 372263,  +38 (096) 8350328, 

e-mail: tourism-nik@ukr.net.


Програма заходу "Чистий Кінбурн"

Програма інфотуру