напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Літо починається в Коблеве!

07.04.2015

22 квітня в багатьох країнах світу відзначають Всесвітній День Землі. Основна мета цього свята - закликати всіх жителів нашої планети об'єднати зусилля для захисту навколишнього середовища.

В Україні пройде V ювілейна наймасштабніша акція «Зробимо Україну чистою - 2015», що об'єднує жителів усіх регіонів країни для прибирання і благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку, в рамках якої відбудеться відкрита обласна акція «Літо починається в Коблеве!».

«Літо починається в Коблеве!» проходитиме 22 квітня 2015 року на рекреаційних територіях Тилігульського лиману в межах Черовноукраїнської та Коблівської сільських рад (Новомиколаївська область). В акції приймають участь суб'єкти туристичної діяльності, заклади оздоровлення та відпочинку, громадські організації, учнівська і студентська молодь.

У рамках заходу відбудеться екологічний фестиваль чистоти, благоустрій рекреаційних територій Тилігульського лиману, відновлення джерел, колодязів та зелених зон, пройдуть семінари, тренінги, пленери, майтер-класи, екологічні велопробіги, показові виступи спортсменів-кайтингістів, розважальна програма «Козацькі забави», дегустація традиційних та місцевих страв. Під час акції проводитиметься велика медіа-кампанія із залучення національних та регіональних засобів масової інформації.

Контактні телефони: +38 (0512) 37-22-63, e-mail: tourism-nik@ukr.net

Літо починається в Коблеве

Програма проведення заходу

Програма рекламно-інформаційного туру

Учасники заходу