напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

XXII Міжнародна асамблея туристичного бізнесу та Одеський туристичний фестиваль

07.04.2015

24-26 квітня 2015 року у м. Одеса (за адресою: Французький бульвар 33, територія Одеської кіностудії) відбудуться XXII Міжнародна асамблея туристичного бізнесу та Одеський туристичний фестиваль (зразок заявки на участь у заходах додається).

У рамках асамблеї пройдуть ділові зустрічі та семінари з питань стандартів якості і сучасних маркетингових інструментів просування туристичного продукту, освіти і професійної підготовки у галузі туризму та workshop на тему: «Туризм як фактор мирного співіснування».

Програмою Одеського туристичного фестивалю передбачено проведення презентацій нових туристично-екскурсійних маршрутів Одещини, інших регіонів України, країн далекого та близького зарубіжжя, винні дегустації, веселі вікторини та конкурси, розіграш путівок тощо.

Для учасників фестивалю, які презентуватимуть туристичні можливості регіонів України на об’єднаному виставковому стенді, та представників засобів масової інформації планується проведення виїзного ознайомчого туру 26 квітня 2015 року.

У поточному році на одному майданчику з Одеським туристичним фестивалем пройде гастрономічний фестиваль «Таки да, вкусно!», метою якого є презентація страв національних кухонь одеського регіону та відродження гастрономічних традицій своєрідної одеської кухні.

Довідки за телефонами: (048) 777-60-68, 728-60-68, e-mail: tourism@expodessa.od.ua