напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

01.04.2015

21-23 жовтня 2015 року у Палаці спорту «Україна» відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

В рамках Форуму одночасно будуть працювати XVI Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО», IX Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес» та VIII Спеціалізована виставка «Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля». Основна мета цьогорічного Форуму - популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг, створення площадки для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Спільно з Асоціацією готельних об'єднань та готелів міст України, Асоціацією малих готелів та апартаментів України, Всеукраїнською молодіжною хостел асоціацією, Асоціацією активного та екологічного туризму та за участю Львівської асоціації розвитку туризму буде проведено ряд заходів для спеціалістів туристичного, готельного та ресторанного бізнесу.

Основною подією в рамках ділової програми для туристичного бізнесу стане проведення Семінару-презентації «Маловідомі туристичні об'єкти та унікальні туристичні продукти України і світу». Детальна інформація про Форум постійно оновлюється на сайті: www.galexpo.com.ua.