напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

21 Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна - Подорожі та туризм»

26.01.2015

З 25 по 27 березня 2015 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Україна) відбудеться 21 Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна - Подорожі та туризм», організатором якої є виставкова компанія «Прем'єр Експо» (Україна).

Зазначена туристична виставка традиційно проходить в березні та з року в рік набуває все більшого визнання серед фахівців туристичного бізнесу України, країн СНД, близького та далекого зарубіжжя.

У 21-ій Міжнародній виставці UIТТ’2015: «Україна - Подорожі та туризм» планується участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв багатьох країн світу. Свою участь у виставці підтвердили Національні туристичні офіси та Міністерства туризму іноземних країн, а саме: Аргентина, Грузія, Болгарія, Єгипет, Італія, Ізраїль, Іспанія, Таїланд, Кіпр, Куба, Туніс, Туреччина, Угорщина, Хорватія, Домініканська Республіка, Словенія, Україна тощо. Під час проведення виставки відбудеться насичена ділова програма, а також конференція з ділового туризму MICE Ukraine.

В цьому році як ніколи продовжує підвищуватися інтерес до національних пам'яток, культури, традицій, історії України, її регіонів, міст та містечок як з боку громадян нашої держави, так і іноземців. Цього року як ніколи необхідно популяризувати Україну на вітчизняному ринку та на міжнародній арені як привабливий туристичний та культурний напрямок зі своїми неповторними краєвидами, природою, культурними традиціями, звичаями, самобутньою кухнею, яскраво вираженим духом свободи та патріотизму.

21 Міжнародна виставка UIТТ’2015: «Україна - Подорожі та туризм», як і завжди, продовжить традицію акцентування на культурно-туристичному потенціалі України і ознайомлення вітчизняних та зарубіжних відвідувачів і гостей з принадами українських міст та регіонів.

Додаткову інформацію щодо проведення зазначеної виставки, а також форму заявки на участь можна отримати на сайті виставкової компанії «Прем'єр Експо» (www.pe.com.ua) та на офіційному сайті виставки (www.uitt-kiev.com).