напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo

04.08.2014

 

14 по 16 жовтня 2014 ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, гостинно відкриє свої двері III Міжнародна виставка медичного туризму, SPA & Wellness - Healthcare Travel Expo, орієнтована на практику надання високоякісних медичних послуг на території України та за її межами. Виставка проходить паралельно з головною подією галузі охорони здоров'я України - V Ювілейним Міжнародним Медичним Форумом «Інновації в медицині - здоров'я нації».

Проведення виставки Healthcare Travel Expo продиктовано зростаючим інтересом до ринку надання медичних послуг на території України і за кордоном. За даними Державної служби статистики України, в 2013 році більше 23 млн. українців виїхало закордон. Наші співвітчизники виїжджають за кордон не тільки відпочивати, а й оздоровитися. Так, за офіційними даними, понад 150 тис. осіб щорічно відкривають для себе доступ до високого рівня медицини, комплексної діагностики та лікування в чужих країнах. Географія відвідування з кожним роком розширюється. Сьогодні Ізраїль, Німеччина, Швейцарія, Туреччина, Польща, Угорщина, Фінляндія, Чеська Республіка, Таїланд, Австрія - найпопулярніші серед українців країни для лікування за кордоном.

 У свою чергу, по загальнодоступної інформації, торік лікуватися в Україну приїхали 150 тисяч іноземців. Ці дані ще раз підкреслюють обопільність інтересів всіх учасників ринку медичного туризму і вказують на необхідність створення платформи для обміну досвідом та підвищення рівня надання відповідних послуг.

Виставка дає можливість ознайомитися з компаніями, які працюють у сфері медичного туризму, медичними центрами, центрами реабілітації та фізіотерапії, приватними клініками, лікарнями, санаторіями, курортами і пр.

 Організатор виставки - Компанія LMT.

Виставка відбудеться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства охорони здоров'я України, Державного агентства України з туризму та курортів, Національної академії медичних наук України. За сприяння Інформаційного бюро «Угорський туризм», Польської Туристичної Організації, Представництва CzechTourism в Україні, Посольства Малайзії в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії - ADVANTAGE AUSTRIA, Торгово-промислової палати Куби, Посольства Словацької Республіки в Україні.

Метою Виставки є об'єднання великих постачальників медичних та оздоровчих послуг та представників турбізнесу не тільки України, але також країн ближнього і далекого зарубіжжя для організації виїзного та в'їзного медичного туризму.

За короткий час Міжнародна виставка медичного туризму, SPA & Wellness - Healthcare Travel Expo завоювала довіру і почала плідну співпрацю з Торговим відділом Посольства Австрії, Міністерством економіки, енергетики і туризму Болгарії, Посольством республіки Куба, Міністерством туризму Ізраїлю, Йорданським управлінням з туризму, Відділом сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі в Києві, Малазійським Радою з медичного туризму, Кластером медичного туризму Литви, Офісом з питань культури та інформації Посольства Туреччини в Україні та іншими.

Ділова та науково-практична програма Виставки

Виставка передбачає спеціальні програми - Business Point і БАЙЄРСЬКА програма, які дозволяють відвідувачам максимально ефективно використовувати свій час і зав'язати міцні ділові контакти з учасниками Виставки.

У рамках програми Виставки відбудуться *:

• Польсько-Український Круглий стіл «Польсько-Українська співпраця в області медичного туризму: перспективи та ризики» Організатор: Всепольське об'єднання приватних лікарень

• Семінар-тренінг «Ви досі чекаєте пацієнтів?» Організатор: Компанія Med WIO

• Семінари-презентації, Workshops, круглі столи від країн-учасниць

У довершення всього, учасники зможуть відвідати V Ювілейний Міжнародний Медичний Форум, в рамках якого відбудеться понад 50 заходів, на яких зберуться провідні практикуючі лікарі суміжних спеціальностей. Фахівці, які беруть участь у Форумі, отримають спеціальні дипломи та сертифікати.

Тематичні напрямки Форуму:

 • Організація і управління охороною здоров'я
 • Лабораторна медицина
 • Медична радіологія
 • Терапія: алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, геріатрія, дерматовенерологія, дієтологія, ендокринологія, ендоскопія, імунологія, інфекційні хвороби, кардіологія, неврологія, нефрологія, урологія, офтальмологія, пульмонологія, функціональна діагностика
 • Фізіотерапія і реабілітація
 • Сімейна медицина
 • Медицина невідкладних станів
 • Хірургія та нейрохірургія
 • Онкологія
 • Ортопедія і травматологія
 • Гематологія та трансфузіологія
 • Педіатрія, акушерство та гінекологія
 • Організація і управління фармацією, клінічна фармація
 • Епідеміологія, мікробіологія, вірусологія, бактеріологія
 • Естетична медицина: дерматологія; дерматокосметологія, пластична хірургія
 • Стоматологія

 * В програмі можливі доповнення та зміни

Цифри і факти II Міжнародної виставки медичного туризму, SPA & Wellness - HEALTHCARE TRAVEL EXPO (квітень 2013)

 

Кількість учасників - 76
Країни-учасниці: Австрія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Грузія, Ізраїль, Йорданія, Казахстан, Латвія, Литва, Малайзія, Польща, Росія, Туреччина, Україна, Фінляндія, Хорватія, Чехія.
14116 фахівців з 36 країн відвідали II Міжнародну виставку медичного туризму, SPA & Wellness - Healthcare Travel Expo і IV Міжнародний Медичний Форум: Азербайджан, Алжир, Великобританія, Білорусь, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Кенія, Латвія, Литва, Малайзія, Молдова, Нігерія, Норвегія, ОАЕ, Польща, Росія, Румунія, Сербія, Сирія, США, Туреччина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія.


Детальна інформація:
Тел.: +380 (44) 526-90-25
E-mail: marketing@htexpo.com.ua