напишіть нам
Засновник:
Запорізька обласна державна адміністрація,
Департамент культури, туризму, національностей та релігій
Запорізький обласний туристично-інформаційний центр

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

26.02.2013

До уваги всіх зацікавлених суб'єктів туристичної діяльності, власників готелів та туристичних фірм. З 30 жовтня по 1 листопада 2013 року у Львівському Палаці мистецтв пройде Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

В рамках Форуму одночасно будуть працювати XIV Міжнародна виставка-ярмарок „ТурЕКСПО-2013", VII Спеціалізована виставка „Готельний та ресторанний бізнес " та VI Спеціалізована виставка „Континент розваг". Основна мета цьогорічного Форум} - популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення площадки для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Спільно з Асоціацією готельних об'єднань та готелів міст України, Асоціацією малих готелів та апартаментів України, Всеукраїнською молодіжною хостел асоціацією, Асоціацією активного та екологічного туризму та за участю Львівської асоціації розвитку туризму буде проведено ряд заходів для спеціалістів туристичного, готельного та ресторанного бізнесу.

Основною подією в рамках ділової програми для туристичною бізнесу стане проведення Семінару-презентації „Маловідомі туристичні об'єкти та унікальні туристичні продукти України і світу". (Детальна інформація про Форум постійно оновлюється на сайті www.galexpo.com.ua.)

Під час виставки та Форуму надається унікальна можливість проведення презентації туристичних продуктів, зустрічі з новими партнерами, обговорення перспективи співпраці з українськими та зарубіжними фірмами та можливість залучення інвестицій та нових технологій.